Interessegruppens medlemmer

Interessegruppe for koordinatorer – Interessegruppens møder

Neden for er listet medlemmer af IDA Arbejdsmiljøs interessegruppe for koordinatorer.

Navn Firma
Abelone Lind Andersen Norconsult
Alex Øllegaard Atkins
Allan Larsen Gottlieb & Paludan
Ammar Ali Adserballe & Knudsen
Anders Falkenskov MOE
Anders Kabel IDA Arbejdsmiljø
Anders Østrup Møller Züblin
André Dupont ssearch
Andreas Borch-Hansen Strunge Jensen
Andreas Hjort- Rasmussen Orbicon
Andreas Parbo Cubic Group
Ann Lisbet Thybo Rambøll
Anna Ravn Anna Ravn Consult
Anne Dorthe Jakobsen Rambøll
Anne Gertrud Hagensen Arbejdsmiljøhuset
Anne Marie Hinke EKJ
Anne Margrethe Anttila Bonava
Anne Markvart Fuglsang Rambøll
Anne Sofia Lønvig Slots- og Kulturstyrelsen
Annemette Rasmussen Rambøll
Arne Helgesen Arbejdsmiljørådgiverne
Asger Højland Lorentzen Bureau Veritas
Axel Miethe Sweco
Bekir Tas MOE
Benedikte Sønderskov
Bente Grau-Hansen Region Midtjylland
Bergur Napoleon Joensen STB Byg
Berit Wolmar Sydvestjysk Sygehuset
Betina Lyngsø COWI
Bianca Sørensen MOE
Birgit Sundahl Rambøll
Birgitte Andersen Sweco
Bjørn Christensen BYENS TAG & FACADE A/S
Brian Foldager Larsen Arbejdsmiljøcentret
Brian Jespersen STB Byg
Camilla Carøe Christensen Jorton
Carsten Skaaning Arkil
Casper Lau Hansen Sweco
Casper Siebken Schultz COWI
Cathrine Tølbøll Tived Rambøll
Christian Ulstrup Arkil
Claire Blanchet-Pedersen Ason
Claus Mehlsen Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Claus Ramon Holst Sweco
Connie Roesgaard
Dag Sander Sweco
David Vindum Søren Garde Rådgivning
Dean Skovbjerg NCC
Dictte Katrine Håkan Kuben Management
Dorte Bøge Christensen Kolding Kommune
Eberhard Bechtle Rambøll
Elise Geneser MT Højgaard
Ersün Züfer IDA:BYG
Ester Jensen Atkins
Eva Tauby NNE Pharmaplan
Finn Støjer Olav Kristensen,
Frank Slemming FS Byggerådgivning
Gert Johansen Konstruktørforeningen
Gitte Byskov Jensen Dominia
Gunnar Fuglsang Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Hanne Lauridsen Niras
Hanne Schack Blichmann MT Højgaard
Hanne Ullum Bygherreforeningen
Hans Chr. Kirketerp-Møller DSB
Heidi Lundstrøm Thranum MT Højgaard
Helena Kreipke Juul Københavns Kommune
Helene Helsted Larsen MT Højgaard
Helle Andersen Orbicon
Helle Hermansen COWI
Helle Otzen Orbicon
Helle Vilmann Vilhart Design
Henriette Quebec Quebec Consulting
Henrik Boddum Zueblin
Henrik Hjelm Pedersen Råhus Construction
Henrik Holmgren Jensen Ek Entreprise
Ib Stejlborg Strunge Jensen
Ida Cordtz Niras
Inga Mortensen COWI
Inge Nørby COWI
Ingerid Jovall Rødtnes Jorton
Jakob Falk Magnussen Cubo Arkitekter
Jakob Lintrup
Jakob Vissing FM Bygningsdrift
Jan Abildskov Byens Tegnestue
Jan Nygaard Hansen Niras
Janus Christian Skaalum Rasmus Friis
Jens Christian Halske MOE
Jens Riising Niras
Jesper Klevang Thomsen Arbejdsmiljøcentret
Jesper Krag Christiansen Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Jesper Madsen NCC
Jesper Nielsen Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Jess Andersen Pålsson Arkitekter
Jette Leth F. Djælund Konstruktørforeningen
Jette Lønstrup Svend Aage Christiansen A/S
Jimmy Juel Irmark Kullegaard
Joanna Rønne Matulewicz MT Højgaard
John Sejling Cubic group
Jonna B. Nielsen Byggerådgiver ApS
Josefine Ebbe Cubic Group
Jørgen Beck Harder Niras
Jørgen Raaen Lund MOE
Jørgen Rødkilde Vestforbrænding
Kamilla Aagaard Christensen Region Syddanmark
Karen Rasmussen Cubic Group
Karenmaria Victoria Johansen Rambøll
Karina Henrichsen NCC
Kasper W. Pejtersen BIG
Katja Jungfalk Andersen MOE
Katrine von Schimmelmann Niras
Katrine Mortensen C. G. Jensen
Kell Guldager Arbejdstilsynet
Kelvin Thomasen Cubic Group
Kent Jørgensen AE Stålmontage
Kim Andersen Vestforbrænding
Kim Bennedsen Arbejdstilsynet
Kim Borch Sweco
Kim Høite EMCON
Kim Olesen Bygningsstyrelsen
Kira Højberg Tetris
Kirsten Kjærsgaard Banedanmark
Kirsten Sinding COWI
Kristine B. Klint Hofor
Kurt Egmose DNU
Lars Asmussen Jones Engineering Group
Lars Jensen Niras
Lars Ohmsen Abengoa
Lars Olsen Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Lars Petersen COWI
Lars Skovbo Jørgensen Niras
Lars Vedsmand COWI
Lars Werner Niras
Lasse Mors Knudsgård
Leif Pugé Sweco
Lene Bildtoft Arbejdsmiljøeksperten
Lene Gertsen Sweco
Lise Johansson Stampe EMCON
Lise Skaarup Cubic Group
Liselotte Rasmussen Niras
Lone Nejlund MT Højgaard
Lotte Skovgaard Adolphsen Rambøll
Maibritt Jørgensen Bang & Beenfeldt A/S
Marie Louise Sørensen DMR A/S
Margit Anker Hansen Sweco
Martin Gundersen MG Rådgivende Ingeniør
Martin Kolby Niras
Martin Madsen Mole Arkitekterne
Merete Valbjørn Sweco
Mette Hertz Gottlieb & Paludan
Mette Høi Worm Jensen Niras
Mette Jæhger Bystrup M.J. Eriksson
Michael Stengård Nielsen MT Højgaard
Michelle Elro
Mikael Weiling MOE
Mikkel Hartwig Olsen Cubic Group
Mikkel Rune Andresen DNU, Region Midtjylland
Mogens Thyrsted Alectia
Morten Barkholt Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Morten Hedegaard Orbicon
Morten Isaksen COWI
Morten Walbeck www.walbeck.dk
Nicolaj Morell Cowi
Niels Erik Danielsen Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Ole U. K. Pedersen Kryger
Olga Truelsen Dominia A/S Rådgivende Ingeniører
Olivier Grand Niras
Per Bjerre Rambøll
Per Esbensen C. G. Jensen
Per Høygaard Kristensen NIRAS
Per Lorentsen Orbicon
Per Lørup Arbejdsmiljøhuset
Per Mølgaard Kærsgaard & Andersen
Per Smidt Kristensen E+N Arkitektur
Per Stig Jørgensen Dansk Byggeri
Pernille Brinkløv Niras
Peter Andreas Sattrup Danske Arkitektvirksomheder
Peter Fischer Arkitema
Peter Kjeldsen Arkitektfirmaet Nord
Peter Lindberg Christensen Arkitema
Peter Orby Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Peter Stig Wærum Bygningsstyrelsen
Pia Jacobsen Sweco
Poul Elgaard-Jørgensen Sweco
Rados Nenadovic Arkitektgruppen
René Rode Andersen Arkitektgruppen
Rene Patheier A/S Julius Nielsen & Søn
Rikke V. Andersen COWI
Robert Strandsbjerg NCC
Ronnie B. Larsen Viuff Anlæg A/S
Rune Pedersen Niras
Sabrina Vossen Moesby Dominia
Sara Maria Højmark
Signe Benche Munck Asfalt
Signe Mehlsen IDA Arbejdsmiljø / Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Simon Hansen Budomex
Simon Husted Ahlers Rambøll
Sonja Ploug Jensen 5A ApS
Stig Holm Arbejdsmiljøcentret
Stina Westermann Aarsleff
Stine Kongstad Andersen Jorton
Susanne Fris fris
Susanne Villefrance Olsen MJ Eriksson
Sven Martin Duckert Arbejdsmiljøcentret
Søren Andersson Barslund
Søren Blak Hansen SBH Arbejdsmiljørådgivning
Søren Eyrich Jensen Rambøll
Søren Rosborg MT Højgaard
Søren Schiøtt Eliasen ssearch
Søren Fiil Visby HP Byg
Søren Fisker Olsen Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Thomas Fløe Jensen Aarsleff
Thomas Lütken Arbejdsmiljøhuset
Thomas Stenbakken Byggeriets Arbejdsmiljøbus
Tim Tindal Pedersen Jorton
Tine Froberg Arpe & Kjeldsholm
Tine Petersen Mangor & Nagel
Tommy Lind Thisted Kommune
Torben Klindt Arkitektfirmaet Nord
Uffe Kjems
Ulla Brund Jensen
Vibeke Rasmussen Arbejdsmiljøcentret
Winnie F. Rasmussen Bravida
Åge Staghøj Rambøll

Tags:

Kategoriseret i:

Siden er oprettet 1. oktober 2017

Siden er ændret 1. oktober 2017